Türkmenistan haritası

Avrupa Altın Kemer

ALLEGRO
Altın Kategori Kalite Teknoloji Avrupa Uluslararası Mimarlık ödülü.
Kalite, Liderlik, Teknoloji ve Yenilik için. Allegro Türkmenistan dünya liderlerinin bir iş başarıdır.

Ödülü "Avrupa Uluslararası Arch" kalite ve mükemmellik ALLEGRO güçlü bir bağlılık belirtiyor. Zemfira Kochkarova, Müdür Yardımcısı, BID Başkanı Frankfurt'taki ödül aldı Jose E. Prieto. ALLEGRO - iş dünyasında liderlik sürekli süreç iyileştirme ve başarı odaklı profesyonel bir ekip.

Frankfurt, bu yıl otel Frankfurt InterContinental Kongre Salonu 30 Nisan 2012 arasında salonunda düzenlenen Kalite Teknoloji, Avrupa Kalite Uluslararası Arch İlişkin Uluslararası Sözleşmenin merkezi olmuştur. Bu toplantının amacı, - birçok ülkede çeşitli sanayi ve hizmet sektörlerinde işletmelerin kaliteye verdiği için halka açık bir tanıma. Böylece, sembolü B.I.D. ve kalite modeli QC 100 Toplam Kalite Yönetimi teknolojisi kalitesini artırmak için sistemlerin tanıtımı için sağlam bir temel olduğunu dünyada 178 ülkede, sunulmuştur.

Sözleşme Mr Jose E. Prieto, Business Initiative Directions yanı sıra diplomatik farklı ülkeler ve temsilcileri zengin işadamlarından bir dizi Başkanı ve CEO'su katıldı.

Verilen şirketlerin bir liderlik modeli için çalışıyoruz, yeni teknolojiler ve inovasyon, onlar sektördeki diğer şirketler için bir model olarak hizmet vermektedir.

Prestige ödülü B.I.D. sürekli gelişme, mükemmellik ve yenilik kaynaklarını ve çabalarını yatırım önde gelen uluslararası şirketlerin başarısını doğruladı.

Dünyada kendi sektörlerinde uyum önde gelen firmalarının kalite tanıma - Avrupa Century International Arch, Frankfurt, 2012 yılı için uluslararası kalite ödülü amacı. www.bid-org.com